Starbaits D-Tec Swinger

2. 7. 2019

Starbaits D-Tec Butt Hanger a Starbaits D-Tec Butt Set sú swingery, ktoré sa vyznačujú solídnym spracovaním, flexibilným použitím, individuálnym výberom a ktoré bezpochyby oslovia mnohých fanúšikov tejto značky.

Starbaits D-Tec Butt Hanger
 
Starbaits D-Tec Butt Hanger je kompletný swinger / bobbin, ktorý je dodávaný spolu s veľkým a malým telom, pohyblivou guličkovou hlavou, nerezovou retiazkou, prídavným závažím a nerezovou pätkou. Telo swingeru má na vrchnej a spodnej časti závit, do ktorého sa naskrutkuje retiazka a hlava swingeru. Hlava swingeru je pohyblivá, čo umožňuje ideálne natočenie swingeru podľa polohy vlasca. Vlasec je uchytený medzi guličkami na hlave swingeru, ktorých pevnosť úchytu je upraviteľná silikónovou gumičkou, ktorú stačí jednoducho presunúť bližšie alebo ďalej od guličiek.
 
Súčasťou výbavy je prídavné závažie, ktoré sa naskrutkuje na telo swingeru a následne sa do závažia naskrutkuje retiazka. Praktická je aj voľba menšieho a väčšieho tela swingeru, čím si podľa vlastných preferencií dokážeme zvoliť väčší alebo naopak menší a decentný vzhľad swingeru. Masívne pôsobí pätka swingeru, ktorá je vyrobená z nerezu a rozhodne nehrozí prípadné poškodenie v prípade silnejšieho dotiahnutia k hlásiču.
 
Výbava:
 • Guličková flexibilná hlava swingru
 • 2x telo swingru
 • Nerezová retiazka 15 cm
 • Nerezová pätka swingru
 • Prídavné závažie
 • Farby: červená, modrá, žltá, zelená

Starbaits D-Tec Butt Set
 
Starbaits D-Tec Butt Set je kompleetná sada swingeru, kde máme možnosť voľby medzi klasickým retiazkovým swingerom alebo tyčkový swingerom. Súčasťou balenia je okrem retiazky a tyčky aj malé a veľké telo swingeru a pätka swingeru. Telo swingeru má na vrchnej a spodnej časti závit, do ktorého sa naskrutkuje retiazka respektíve tyčka a hlava swingeru. Dizajnovo príjemne pôsobí matná čierna farba. Tyčku a retiazku swingeru dokážeme jednoducho vymeniť, a to pomocou skutky na pätke swingeru. Aj po úplnom dotiahnutí skrutky na pätke swingeru zostáva swinger pohyblivý, čo využijeme najmä pri použití tyčky. Swinger tak ľahko kopíruje napnutie vlasca.
 
Hlava swingeru je matne čierna, pričom pevnosť dorazu guličiek je upraviteľná otočením závitovej časti pod guličkami. Takýmto spôsobom môžeme prispôsobiť pevnosť stlačenia guličiek swingeru podľa hrúbky použitého vlasca alebo šnúry. Voľba menšieho a väčšieho tela swingeru dáva možnosť prispôsobiť celkový vzhľad podľa individuálnych preferencií rybára.
 
Výbava:
 • Guličková hlava swingru
 • 2x telo swingru
 • Pätka swingru
 • Swinger tyčka 15 cm
 • Swinger retiazka 15 cm
 • Farby: červená, modrá, žltá, zelená 

VÝPREDAJ
TIPY NA DARČEKY
AKCIOVÉ SETY
AKCIE prúty a naviaky 1+1
AKCIE prút + navijak
Kaprový program
Prívlač
Prúty
Navijaky
Camping
Krmivo, boilies, nástrahy a návnady
Puzdrá, tašky a batohy
Brodiace nohavice a čižmy
Čelovky a svietidlá
Člny, elektromotory a loďky
Darčekové predmety
Echoloty a sonary
Háčiky, jig hlavy a hotové nadväzce
Hlásiče záberu, swingre, indikátory
Škatule, kufre, boxy, kedrovnice a nádoby
Morský program
Muškársky program
Oblečenie, obuv a doplnky
Obratlíky, karabínky a krúžky
Olová, krmítka a záťaže
Peany, Kliešte, Nože, Nožnice, Jojá a štipce
Pletené šnúry, nadväzce, lanká a systémy
Podberáky, sieťky, čerene, gafy a vylovovacie kliešte
Plaváky, bójky, rolničky, chem.svetlá
Stojany a vidličky
Sumcový program
Prívlačové a umelé nástrahy, mušky
Vlasce, nadväzce a gumy
Zimný rybolov